Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy viselkedjek nagylányosabb...

Hogy viselkedjek nagylányosabban? Hogy öltözek nagylányosabban?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit nagylányosabb lenni.Tudom majd annak is eljön az ideje csak szeretnék nagylányosabbn viselkedni és öltözködni.11 éves vagyok.

2017. jún. 15. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez eléggé közhely, de élvezd csak ki nyugodtan hogy 11 éves vagy. Ne akarjál nagylányosan öltözködni, hiszen nem vagy az. Te még csak egy kislány vagy, és hidd el olyan hamar el fog repülni ez a rövid idő hogy észre sem veszed. Kettőt pislantasz és már munkahelyed lesz, családod, kötelezttségeid... élvezd még ki nyugodtan hogy gyerek vagy!
2017. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 oOCsabiOo válasza:
Nem az öltözködésed miatt leszel "nagylányos", sokkal inkább a viselkedésed miatt. Tehát ne az öltözködésen próbálj változtatni, hanem a viselkedésen és a dolgokhoz való hozzáállásodon.
2017. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy :) Akkor is 11 éves maradsz és annyinak is fogsz látszani.


Szeresd a 11 évedet, aztán a 12-t, majd a 13-t és így tovább! Mindig azt élvezd, ami van. Olyan hamar elmúlik ...

2017. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj nagyobbnak tűnni. Élvezd mig kicsi vagy. Banni fogod ha most eltolod ilyen hülyeségekkel. Volt egy barátnőm o is be volt kattanva mint te. Bocs a szóért de nagyon viccesen nez ki a kortarsaid es az idősebbek szemében. Az én szoban forgó barátnőm magassarkut is hordott termeszetesen nem volt tul mags de max 5 cm volt a sarka. Es tenyleg mint a filmekben a titkarnok ugy próbált öltözni. Csodálom hogy hagytak a szulei. Hat képzeld el nagyon gazul nézett ki, fiatal de megis nagyon a korához kepest mamas ruhákat hordott. Aztán egyszer pofára esett a magassarkuban az egesz suli előtt az se volt eleg pofon. Csak az mikor szakitott a pasijával, met mint kiderult neki akart jobban tetszeni. Na hat ebbol a sztoribol tanuld meg hogy ne mert vicces es ha magad ha mas miatt akarsz változtatni ne tedd. Most vagy meg a cuki rózsaszín masnis korszakodbsn, használd ki kesobb mar gaznak tartod. Es én ezt ugy mondom hogy csak 15 vagyok es én se öltözködik gimiben se tul nőiesen mert ugy vagyok vele hogy ráér. Komolynak komoly vagyok, de azert annyira meg nem tenyleg nőiesen oltozzek. Inkabb hordok a basic darabokat mint amilyet a kortarsaim es itt nem a tallyra meg a newyorkerre gondolok, hanem h&m bershka pull and bear es társai. Ráérsz meg ezzel.majd ha egyetemre jársz 11-12.evfolyamon es ha dolgozol...
2017. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aztán ha majd vmi pedofil,perverz férfi akar közeledni,mert azt hiszi vagy 18 éves akkor meg lesz sírás rívás.


Unokatesóm 17 évesen úgy néz ki mint egy 25 éves!!! Szerintem ez nem túl jó. 30as pasik környékezik meg. De ha kiderülne,hogy csak 17 akkor koppanna mindenki.


Ne látszódj többnek mint ami vagy!


Max amit tehetsz,hogy mesefigurás és egyéb mesés ruháidat egyszerűbbekre cseréled. De ettől többet ne.


Én 11 évesen ezen sosem gondolkoztam :D mOndjuk nő létemre is későn érős típus vagyok.

2017. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!