Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelenthet az ambulàns lapon?

Mit jelenthet az ambulàns lapon?

Figyelt kérdés
ma voltam kórhàzban. nagyon begörcsöltem. Az ambulàns leletre az van írva Javaslat: B HCG neg esetén ambilancia concil. Ez mit jelenthet? Neten nem talàlok róla semmit
2018. márc. 16. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hcg az egy hormon, ami akkor termelődik, ha valaki terhes lesz. Gondolom vérvételed volt, vagy arra küldenek, amit hcg hormonra is megnéznek, lehet hogy arra gyanakodnak, hogy korai terhességgel állnak szemben és valami gond van. Illetve ha ez a vizsgálat negatív lesz, vagyis nem lesz hcg a szervezetedben, tehát nem vagy terhes, akkor vissza kell menni és tovább vizsgálódnak.
2018. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tudom mi az a hcg, vérvételem is volt negatív hcg. de csak hazaküldött, hogy minden jó. akkor a papírra miért az van írva neg esetén ambulancia concil? nem értem 😏
2018. márc. 16. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A vérvétel után az eredménnyel visszamentél? Gondolom igen. És az eredmények alapján semmi okot nem talált, ami miatt bármilyen kezelésre szorultál volna. Nyilván korábban csinált ultrahangot is és nem látott semmi olyan dolgot, ami miatt bármit is kéne csinálni. Lehet első körben vetélésre vagy méhen kívüli terhességre gondolt, azt nyilván az ultrahang, illetve a vérvétel cáfolta, aztán lehet gyulladás miatt is görcsölés, de lehet azt is kizárt az orvos.
2018. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!