Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ismeritek Dr. Rácz Krisztina...

Ismeritek Dr. Rácz Krisztina nőgyógyászt nyíregyházán? Vagy tudnátok ajánlani valakit, aki normálisan megvizsgál?

Figyelt kérdés

Már voltam nőgyógyásznál egyszer, de nem igazán voltam megelégedve vele, és gondoltam keresek egy másik orvost, aki magánrendelésben is dolgozik. Az a helyzet, hogy az első nőgyógyászati élményem szörnyű volt. Az orvos rohanásba volt, és nem is válaszolt a kérdéseimre rendesen. Folyamatosan siettetett, és akkor is mondtam már neki, hogy rendszertelen a menzeszem, és átlátszó folyadék jön a hüvelyemből. Nem is foglalkozott azzal, hogy fél évente van menstruációm, csak gyorsan megvizsgált és felírt valami gyógyszert meg hüvelytablettát. Én persze gondosan beszedtem a gyógyszert, meg a tablettákat is elhasználtam, de a folyás megmaradt és a menzeszem se normális. Szóval éppen ezért keresek olyan orvost, aki normálisan megvizsgál és beszél is a problémáról. Ha valaki tud esetleg véleményt mondani a fent említett személyről, vagy tudna ajánlani valakit, azt nagyon megköszönném!

18/L



2018. márc. 20. 03:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!