Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Racz Krisztina Nyiregyhazi...

Dr Racz Krisztina Nyiregyhazi nogyogyasz elerhetosegerol valaki valami infot adni? Mikor es hol rendel? Szokott-e fogadni elozetes bejelentkezes nelkul is, vagy mindenkepp kell nalla idopontot kerni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! nagyon jo orvos juniusban lesz 3 éve h nála szültem...szerdánként van magánrendelése a Krudy Gyula utcán, de engem csak a 6 hetes kontrollra hivott oda(5 ezer ft), amugy mindig a korházba...hivd fel nyugodtan és kérdezd meg mikor tud fogadni, megmondja mikor van benn a kórházban meg melyik részlegen és fogad szinte rögtön.nem pénzéhes egyáltalán, 5 ezer ft-okat kér, mi 30.000-et adtunk a szülésért és nem nézett csúnyán.:)ha gondolod priviben megadom a mobil számát.
2014. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkosszonnem ha eltudnad nekem kuldeni a szamat:) Amugy szerdankent milyen idoben fogad? Es akkor esetleg mehetek oda ugy is hogy nem vagyok nalla beirva? Terhesgondozasra szerentek hozza jarni!
2014. ápr. 11. 14:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkosszonnem ha eltudnad nekem kuldeni a szamat:) Amugy szerdankent milyen idoben fogad? Es akkor esetleg mehetek oda ugy is hogy nem vagyok nalla beirva? Terhesgondozasra szeretnek hozza jarni!
2014. ápr. 11. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves és közvetlen, nem pénzéhes mint a többi.
2014. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!