Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Rácz Krisztina szülész-...

Tica0121 kérdése:

Dr. Rácz Krisztina szülész- nőgyógyászról szeretnék információt kapni olyanoktól, akik valóban ismerik. Mennyibe kerülnek a vizsgálatok? Milyen ember és milyen orvos? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Első gyermekemmel vagyok terhes és emiatt keresek orvost, akihez járhatnék. Nekem nagyon fontos, hogy emberileg megbízható legyen és lehessen tőle kérdezni. Előre is köszönöm annak, aki válaszol!
2012. dec. 3. 10:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve érdekelnének még vélemények Dr. Seres Andreáról is. Előre is köszönöm!!!
2012. dec. 3. 11:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Rácz Krisztinát a nyíregyházi Geréb Ágnesnek hívják. Nagyon sok mühibája van. Nem bíznék meg benne.
2012. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh, ezt még nem hallottam, pedig próbálok utánanézni. Mindenesetre köszönöm!
2012. dec. 4. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem Dr.Rácz Krisztina vett fel osztályra,mikor már 5 napja hordtam túl a babám,és nem fektettek be,pedig már előtte kellett volna 4 nappal.Velem nagyon rendes volt,a vizsgálat sem fájt,magzatvizet nézett és h mennyire vagyok nyitva.Én csak jót hallottam róla.
2012. dec. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!