Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek már volt viszérműtétje...

Akinek már volt viszérműtétje és jó tapasztalata van, érdekelne, hogy hol, melyik klinikán történt a beavatkozás?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ezen a héten hétfőn volt. Mátészalkai kórházban műtöttek. Kb 2 óra volt a műtét, egy sebész és egy érsebész végezte. A gerinctáji érzéstelenítés ahogy elmúlt, nagyon kicsi fájdalmat éreztem, nem is kértem fájdalomcsillapítót. Másnap màr làbra kellett állni vele és sétálgatni. Ez először nehezen ment és fájt is, de kb 5-6 perc mászkálás után egyre kevésbé éreztem, harmadik napra már elég jól közlekedtem. Nekem elég nagy területen volt, bal làbamon comb-boka közt végig műtötték. Tegnap engedtek ki, kedden varratszedés. Nem bántam meg hogy elmentem, ezt már most kijelentem. Nem kell tőle félni.
2018. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem Boros László végezte.

Véna helyett a nyirokeret vette ki!

Egy műhibaperes kontár!!!

2019. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!