Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyarországon, hogyhogy...

Magyarországon, hogyhogy olyan kevés a látogatási idő a kórházakban?

Figyelt kérdés
Vagy olyan csak a dr house ban van, hogy bennt virrasztanak a beteg mellett.
2018. márc. 31. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert a kórház nem szálloda. A kórházban gyógyulnak és pihennek a betegek. Márpedig egy beteg akkor tud gyógyulni és pihenni, ha nincs ott a rokonság a nap 24 órájában szinte. Arról nem is beszélve, hogy vannak más betegek is, rájuk is tekintettel kell lenni.

Amúgy szerintem napi 3-4 óra nem mondható olyan nagyon kevésnek.

2018. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azokban a filmekben nem Magyarországon járunk, ahol egy kórteremben vannak hatan. A Dr. House-ban, ha már ezt említetted példának, egy 4x5 méteres szobában egy beteg van, jó kis székekkel a beteg szobában, ugyanúgy a folyosón, hogy a rokonság ott lehessen ha akar.

Amúgy meg egy folyton alvó, nagyon beteg embernek, mi lenne káros abban, hogy benn van vele egy családtagja 24 órában? Ha én feküdnék abban az ágyban, örülnék neki hogy a párom mellettem van és ezzel a legtöbb ember így van. Nagyon sok kutatás igazolja hogy a beteg embernek jót tesz ha van vele egy szerette.

Ha meg nem annyira beteg, akkor meg főleg nem számít hogy mennyit van benn vele valaki, nem?

De persze ez mind csak akkor érvényes, ha az egy ágyas kórtermekről beszélünk.

2018. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!