Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Átkérhetem magam a kórházban...

Átkérhetem magam a kórházban nappali beteg ellátásra?

Figyelt kérdés
Belgyógyászati betegségem van, és most aktív szakaszban vagyok, az orvosom azt mondta uh, illetve vérvétel szükséges, valamint vizsgálatok, de ezeket hiába kérdeztem, nem részletezte. Kétszer is rákérdeztem, mert nem értettem, ehhez miért kell ott is aludnom. Tény, hogy rosszul vagyok, de kb. 20 percnyire lakunk a kórháztól, és ha kellene reggel megyek, este jövök. Nem szívesen aludnék benn. Régebben is voltam rosszul, soha nem aludtam benn kórházban. (orvost váltottam)

2018. ápr. 9. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod így döntött, akkor nem.
2018. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
saját felelősségedre azt csinálsz, amit akarsz, de akkor a kórház részéről sem garantált semmi eredmény számodra
2018. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen, ha kiderül, kell-e olyan vizsgálat, vagy olyan terápia, ami indokolja, hogy benn maradjak, nem jönnék haza. Nyilván anélkül sem, hogy erről a kezelő orvosommal beszéltem volna. Csupán inkább úgy értettem a kérdést, (mivel ő sem tudja még, lesz-e ezekre szükség egyáltalán), ha mégse, akkor tulajdonképpen nem indokolt a benn maradásom. Inkább arra vonatkozik a kérdésem, ha fekvőre vesz fel, azt módosíthatja-e.
2018. ápr. 9. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!