Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos váltás esetén mire...

Háziorvos váltás esetén mire kell számítani?

Figyelt kérdés
Annyit hallottunk az újról, hogy komolyan veszi és alapos, tehát nem éri be holmi "nincs panasza?" Papírmunkával.

2018. ápr. 9. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Úgy kell venni, hogy csereszabatosak. Aztán persze lehet az egyik túl alapos, a másik meg felületesebb, de hát ez minden szakmában így van.
2018. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Átkéri a papírjaid az új orvos a régitől azt ennyi.Neked semmi dolgod sincs csak az új dokihoz járni.(ha erre gondoltál) :)
2018. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy milyen alaposan vizsgálják meg az új pácienst.
2018. ápr. 13. 06:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen jó az új doki. Elvárnék egy labort minimum.
2018. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó. Van aki nem csinál semmilyen vizsgálatot, csak feltesz néhány kérdést, pl gyógyszerek, balesetek, betegségek a családban, stb+adminisztráció. Van olyan orvos is, aki ellát mindenféle beutalóval egyből, még akkor is, ha panaszod nincs az átjelentkezés időpontjában. Az enyém pl csak vérnyomást mért, meghallgatott, megnézte a torkom első alkalommal. Bár, én alapból betegen mentem hozzá az átjelentkezéskor. Nem tudom, ha teljesen jól lettem volna, mi lett volna, lehet nem csinált volna semmit.
2019. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!