Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Este 4 db 1 mg-os rivortilt...

Este 4 db 1 mg-os rivortilt vettem be meddig tart a ható idelye? A lényeg lent!

Figyelt kérdés
Tegnap volt missed abom ami nagyon megviselt hogy elvesztettem szegény babámat (mielőt ítélkeztek nem tudtam volna felnevelni) azóta teljesen ki vagyok készülve mennyi idő míg ez ki megy a szervetemből? Meg szerettem volna tartani de a körülmények nem engedték.. azét vettem be a gyógyszert hogy pihenni tudjak. Eleinte az apuka is akarta aztán dgyik percrő a másikra eltünkt .. állítólag valahol külfõldön van de nem tudom hogy hol. Higy veseljem el maga a gyászt h szó szerint vágytam rá de nem skartam h úgy nőjön fel mint énnem akartam azt a hibát amit amit a szüleim tettek nem akartam hogy elvegye az állam tőlem pedig vágytam rá nagyon :( 19/L
2018. ápr. 11. 17:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért még kába vagyok kissé...
2018. ápr. 11. 17:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés, de azért megkérdezem, hogy honnan van a Rivotril? Nem osztogatják csak úgy. Bementél a háziorvoshoz, hogy te elvesztetted a babádat, majd felírt egy doboz Rivotrilt?
2018. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!