Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hétvégén mit tedjek ha valami...

Tamás1128 kérdése:

Hétvégén mit tedjek ha valami gondom van de nincs házi orvosom?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy tegnap nagy dolog után kijött valamilyen 5-6cm hosszú izé.. gondolom aranyér csomo..

De csak hétfőn lesz háziorvosom

Bemehetek beutalo nélkül a korházba ?



2018. ápr. 21. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Kórházba nem.

Ügyeletre, sürgősségire mehetsz, bár ott azért nem szeretik, ha "2 napja fáj a hajam" "betegek" a valódi sürgősségi ellátást igénylők elől lefoglalják a dokikat.


Szóval ha nem fáj, nem vérzik, bírd ki 7főig.

2018. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudnak vele mit csinálni, hidd el.

Nekem is volt aranyerem és én is z ugyeleten kotottem ki, mert elviselhetetlen fajdalmam volt. Sose hittem volna, hogy ez fájhat ennyire. Szó szerint nem bírtam mozdulni és az ájulás kerulgetett. Semmit nem csinaltak vele, kenegetni kellett és elmúlt. Ha nem múlik el, vagy gyakran kijon akkor meg lehet műtetni

2018. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!