Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hétvégén házi (szülinapi)...

Hétvégén házi (szülinapi) bulit tartok. Milyen egyszerű, olcsó meleg étel ötletek lenne?

Figyelt kérdés

Csinálok szendvicseket, muffint, van sajtos rúd, linzer, pogácsa, ilyen furcsa diós és lekváros keksz, illetve gyümölcstorta. De igényelnek valami meleget is. Ötletek?:(

17L


2011. jan. 26. 18:51
 1/8 anonim válasza:
esetleg tésztába vagy baconbe tekert virsli szerintem nagyon finom. a tésztába tekertet úgy értem,mintha sörkifit csinálnál :P
2011. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! Nekem is vasárnap lesz! :)

Én pizzát sütök. :D

2011. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Éjfél felé bevinnék egy tál frissen főzött virslit, vagy sült debrecenit mustárral, kenyérrel.

Esetleg ha akkorra még maradt szendvics, azokat is bedugnám a mikróba (ha eredetileg nem volt rajta) megszórnám sajttal és azt is a virslivel együtt meleg szendvicsként ismét bevinném.

2011. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


A sült vagy főtt virsli/szafaládé/debreceni jó ötlet, no meg a melegszendvics, pizza is.

Ha főzöcskézni szeretnél, akkor valami tésztaféle a legegyszerűbb pl.: sajtos makaróni.

Ha esetleg van kert, akkor mókából lehet sütni szalonnát is szabadtűzön nyárson.


Üdv!


ui.: boldog szülinapot :)

2011. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fasirtgolyók, csirke szárny comb rántva vagy pácolva.
2011. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
TÖKI POMPOS
2011. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2011. jan. 27. 06:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Házi Hot-dog :)

Tésztasaláta :)

2011. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!