Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hétvégén házi buli lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén házi buli lesz nálam. Van egy lány aki nagyon tetszik, oszálytársam. Voltam már buliba vele, táncoltunk, sétáltunk. Hogy mondjam meg neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne megmondani akard. Legalabbis ne a legelejen. Hivd el parszor, figyeld meg, O mit erez, vajon O is akar-e Toled valamit, udvarolj neki.

Lany letemre mondom, hogy en ennek sokkal jobban orulnek, mintha mindjart a legelejen mondana nekem valaki, hogy szeret, mert azzal akar el is ijetszhet. Nem jol hangzik tudom, de ilyenkor az emberek hajlamosak erre. Inkabb probalj Vele minek tobb idot eltolteni, es ugyis kiderul, hogy lesz-e folytatasa a dolognak. Ha nyitott Feled, akkor ugyis venni fogja a lapot, latni fogja, hogy probalsz kozeledni.

Ha netan nem ez a helyzet (amit sajnalnek, tenyleg, de megeshet ez is), akkor viszont “felesleges” neki ezt igy bevallanod. En legalabbis nem orulnek, ha valaki aki nem erdekel, ilyeneket mondana. Marmint rosszulereznem magam miatta, tudvan, hogy en nem viszonzom es ezzel megbantom. Ha meg osztalytars, akkor meg tenyleg kellemetlen lesz utana jo ideig, es neked sem lenne jo, nap, mint nap talalkozni igy vele.

En jobban szeretem, ha eloszor udvarol valaki, ha most engem erdekel, akkor nyilvan igent mondok a talalkozokra stb es ha mar egyutt vagyunk, akkor mondja, hogy azeret engem.

21L

2018. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szasza212 ***** válasza:
100%
Egyetértek a felettem szóval, mg az is lehet hogy eddig nem is gondolt rád úgy és egy ilyen esetben egy szerelmi vallomás a legrosszabb, amit tehetsz. Viszont a randi lényegesen könnyebb, és csak akkor fogja elutasítani, ha tényleg nem tetszel neki, esetleg valaki más tetszik neki. Ha egy kicsit is szimpatikusnak tart ilyen értelemben, el fog veled menni, és ki fogja tudni deríteni, hogy mit szeretne tőled, és te is könnyebben fogod tudni hova pakolni a helyzetet.
2018. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!