Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hőemelkedéssel lehet sürgősség...

Hőemelkedéssel lehet sürgősségire menni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hogy hangzik ez,de már péntek óta hőemelkedésem van,meg mellette borzalmas fejfájásom és semmit nem javult. A nátha tüneteit nem produkálom, tehát nem folyik az orrom vagy ilyesmi. 1 hét múlva érettségizem és nem akatom megvárni amég újra rendel a háziorvos mert szükségem van időre.
2018. ápr. 29. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindennel lehet, de ha elküldenek a halál faxára, ne csodálkozz!
2018. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Åzzeg, ilyen pitiáner dologgal ne terheld őket.

De még a háziorvost sem. Szedj bérecseppet, c vitamint, igyál sok folyadékot és seperc alatt elmúlik.

2018. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem múlik el ez itt a lényeg.
2018. ápr. 29. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

És szerinted a sürgősségin mi a szent szart csinálnak veled?

Elárulom. "Szedjen fájdalomcsillapítót és lázcsillapítót".


Vettél be egyáltalán valamit, vagy csak várod a csodát? A hőemelkedés nem sürgősségire való kórkép. Nagyon maximum az ügyeletre el lehet menni vele, de még az is túlzás.

2018. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja ügyeletre gondoltam bocsi. Hát gondoltam hátha vesznek vért vagy ilyesmi. Már 5 napja van és idegesít.
2018. ápr. 30. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vesznek vért, mert minek?

Ismét megkérdem: vettél be egyáltalán valamit, vagy várod a csodát?

2018. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!