Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzem orvoshoz lenne szükségem...

Üzem orvoshoz lenne szükségem igazolásra a háziorvostól, de Magyar országon nincs házi orvosom? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
% év után haza jöttem külföldről, és munkába szeretnék álli. Már találtam is munka helyet, de elküldtek üzem orvoshoz, és ott közölték velem, hogy addig nem vizsgál meg amíg nem viszek egy igazolást a házi orvosomtól, hogy nem szenvedek semmilyen krónikus betegségben. Magyar országon nincs házi orvosom, és hétfőre kellene a papír.

2018. máj. 2. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A magyarországi bejelentett lakcímed alapján tartozol egy háziorvoshoz. Oda menj el.
2018. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyes, ez sem mindenhol így van, nekem hiába van bejelentett lakcímem otthon és a páromnak is, egyikőnket sem látta el a "háziorvosunk", mert külföldön élünk.


Kék a TAJ, mégis szrták le, holott ugyanolyan ellátást kellett volna kapjunk, mintha otthon élnénk.


Nem minden doki végzi a munkáját normálisan, van, aki simán elküld a francba, mert "nincs kedve" adminisztrálni az OEP felé.

2018. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!