Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Roaccutan bőrkezelés?

Pajtikaa kérdése:

Roaccutan bőrkezelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy elkezdtem decemberbe a Roaccután nevű gyógyszert szedni az arcomra, egész szépen letisztult viszont hanyagul szedtem a végén, 5 hónap alatt 3 havit szedtem be, és elvileg roncsolja a belsőt nagyon, ha esetleg félbehagynám akkor vissza jönnének újra?

2018. máj. 2. 21:49
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni, viszont én fél hónapja kezdtem el a roaccutant és arra lennék kíváncsi, hogy neked mikor kezdett el tisztulni az arcod?

2018. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Egy hónap után már látható lesz a változás! Én 6 hónap alatt szedtem be 4 hónapnyi adagot, és szinte tiszta az arcom, pattanás már nincs rajta. Csak nagyon roncsolja a szervezetet illetve naponta 1-2-szer hidratálni kell mivel fehér lesz az arcod a kiszáradástól, ajkaid csúnyán kirepedeznek. Ajánlom a Niveát illetve ajakra a Labellot. 7-8 hónapos a kezelés, de vigyázz az egészségedre!

2018. máj. 7. 01:04
 3/3 anonim válasza:

Nagyon köszi a választ! :)

Nekem 6 hónapos lesz, folyamatosan növeljük az adagot, most 10 mg-t szedek, még 10 darab van belőle aztán megyek vissza a dokihoz.

Nekem alapjáraton is száraz a bőröm szóval már most folyton kenem, a szám pedig már elkezdett kirepedezni de az is kordában tartható folytonos kenéssel.

Viszont nekem mitteszerekre lett felírva. Mármint nincs pattanásom, soha nem is volt, néha, szinte félévente ha kijön egy. Viszont mitteszerekkel tele vagyok, az arcom a hátam és még a mellkasom is. Neked eltüntette a mitteszereidet is (már ha voltak) ?

2018. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!