Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betokosodott pattanás! Mi a...

Betokosodott pattanás! Mi a teendő? SOS!

Figyelt kérdés
Kb 1 éve egy pattanás van az arcom bal oldalán az orrom alatt. Voltam vele bőrgyógyásznál mert először még nem tudtam, hogy az. Ott konkrétan le se sz*rtak, mert hogy mi ez nekem. Ez csak egy kis bibi. Jó értem, hogy nem akut bőrbetegség meg semmi, de rohadt kellemetlen. Közölték, hogy vagy kiszúrhatom vagy ha szerencsém van pár éven belül felszívódik. Na azt nem. Valaki tudna nekem segíteni mert már tényleg borzasztóan zavaró és nem tudom, hogy tüntethetem el. Valami kenőcs, vagy EGYSZERŰ (!) házi praktika van? Egy év alatt én már nyomogattam, szúrkodtam is de azon kívül hogy egy kis vér meg cucc jött belőle azon kívül semmi nem változott rajta. Kérem valaki segísten!

2014. márc. 5. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne bőrgyógyászhoz menj, hanem ambuláns sebészetre. Ott felnyitják, kitakarítják.
2014. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uhh valami kevésbé horrorisztikus megoldás?
2014. márc. 5. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus?
2014. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben az ügyben még nem jártam nála de ki tudja lehet. Az a baj, hogy nyomom és jön is valami de a mérete nem változik tőle. :/
2014. márc. 5. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen...nem látható, de kényes helyen. Nem tudom pontosan mennyi ideig lehetett meg, de több mint 1 évig az biztos. Nem tudtam mit kezdeni vele, hiába nyomtam vagy vér vagy néha cucc jött belőle. Aztán egyszer csak megadta magát, és kijött az igazi dolog belőle. Mivel sokáig ott volt, heg is maradt utána. Kozmetikus talán tud vele kezdeni valamit, de az sem garantált. Ha más nem akkor tényleg sebészet lesz belőle.
2014. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, magam probáltam meg "kikaparni" nem szó szerint.


Addig baszogattam, míg végül ki nem jött belőle a trutyi, utána egy hétig horriblisen nézett ki, aztán meg semmi.


Már nincs ott, megse látszik hogy ott volt.

2014. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor go a kozmetikushoz, vagy várok... én is cseszegettem sokáig de hát mint említettem hiába. :// Köszi a válaszokat. ;)
2014. márc. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!