Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj a vérvétel?

Mennyire fáj a vérvétel?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a vérvételtől,mert olyan 6 éves voltam amikor a tesóm direkt megijesztett.Mivel 11 volt ezért én azt gondoltam ha neki fáj nekem nagyon fog.Minden bátorsägom elment és a vérvétel közbe visitottam mint a malac. Nem emlékszem sok mindenre de most nagyon félek a vérvételtől.

2018. máj. 6. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy darzscsipeshez kepest semennyire, a szugonygcsipesnel kicsit jobban.
2018. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semennyire
2018. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Attól is függ, mennyire gyakorlott, aki veszi. Nekem eddig szerencsém volt ezzel, sokszor tényleg alig lehetett érezni. Fordítsd el a fejed és gondolj másra, pl.mondj fel magadban egy verset vagy a szorzótáblát. Hidd el, ha eltereled a tudatos figyelmedet egy feladattal, sokkal elviselhetőbb.
2018. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek elvileg jövő héten megyek és néha rendesen pszichológiai lag fáj a fejem.....
2018. máj. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!