Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyér műtét lézerrel?

Aranyér műtét lézerrel?

Figyelt kérdés
Van külső aranyerem, mely nem tudom mikor keletkezett, ugyanis komoly problémát még nem igen okozott. De ami méginkább aggaszt, hogy van hozzá egy bőrnyúlványom. Ezt szeretném lézerrel eltávolíttatni, mert ez igen zavaró, mindenféle szempontból. Arra gondoltam, hogy akkor már egyúttal a külső aranyereket is kellene, de olvastam több helyen, olyan horrorisztikus hozzászólásokat, hogy mennyire fájdalmas, sőt utána még jobban, és ha jól értelmeztem, akkor előtte meg is tükrözik a végbelet, ami még borzasztóbb, mint az egész műtét.Szóval, akkor maradnék csak a bőrnyúlvány eltávolításánál, de lehetséges-e az, hogy csak ez szeretném eltávolíttatni? És hogy ez is lenne olyan fájdalmas, vagy ha csak a külső aranyérrel együtt csinálják? Meg olvastam, hogy nem lehet előtte enni nem tudom mennyi idővel, meg adnak valami löttyöt, ami kisztít, na de egy ambuláns műtét előtt, amely nem érinti a beleket meg a gyomrot, miért kell? Sajnos nekem hamar leesik a vércukrom, és ezt nem tudom, hogyan bírnám megoldani.
2018. máj. 8. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán kérdezd az orvost.

Az aranyér nem tréfa dolog. Bár magától is visszahúzódhat életmódváltással, nagyon komoly gondokat tud okozni egy elfertőződés, nem csak fájdalmat.

A másik dolog, amit mérlegelni kell, az a magyar kórházi helyzet, oda bekerülni alapból egy fertőzésveszély. Csak nagyon jóhirű kórházba menj!

2018. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!