Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem fáj a piercingem...

Miért nem fáj a piercingem (septum) hónapokkal később is?

Figyelt kérdés
2017 novemeberében szuradtam az orr piercingemet. Azóta mégegyszer ki lett szúrva mert kiesett, de előtte sem és utána sem gyógyult be. Azóta is fáj érzékeny, a piercingesem a kiesés után kicserélte műanyagra, mert attól gyorsabban gyógyul mégsem lett eredménye, ugyanúgy fáj. Több erősségű alkoholt, betadint, forever living first-jét próbáltam sikertelenül, mivel nem használt. Valaki valami tipp, segítség?( nem szeretném kivenni)

2018. máj. 18. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Betadin és Kamilla tea+ mindennap kend be neogranormonnal. Nekem 2 pc-m van eddig ez be vált :D
2018. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem jó ékszert tesznek bele és azért nem bírja? Ha tényleg mindent megteszel érte akkor csak ez lehet vagy az hogy egyszerűen nem bírja a szervezeted.
2018. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Titán ékszert nem próbáltad? Én csak azt tudom elviselni, mert minden mástól begyullad és fáj. Ha nem javul, akkor nem marad más választás, tényleg ki kell venni.
2018. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én októberben szúrattam. Márciusban még fájt, cserénél vérzett is, úgyhogy aztán békén hagytam, és mostanra teljesen fájdalommentes. Orvosi acél van benne most is. Az Octenisept a legjobb rá szerintem. :)
2018. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csakegy5 válasza:

Alkohollal nem szabad tisztítani. Ezt én is nemrég tudtam meg, korábban én is azzal tisztítottam.. Nem hagyja az alkohol begyógyulni, azért fáj sokáig. Ugyanez volt velem is, de szerencsére nem volt olyan durva.

Sós oldattal kell, betadinnal meg ilyenekkel kenni.

Remélem azóta már rendben vagy :)

2018. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Octenisept es titanium ekszer.. nekem ugy kb 1 honap utan mar semmi fajdalom :)
2018. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!