Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rosszul vettem be a fogamzásgá...

Rosszul vettem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Most voltak a vizsgák és nem figyeltem oda úgy semmire sem. Ma vettem észre ,hogy rossz sorrendbe szedtem be a fogamzásgátlót . Tehát nem az 1-es számtól kezdve ,hanem a 12-es számtól vettem be a gyógyszert. Lehet ebből komolyabb bajom?

2018. máj. 19. 20:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mit kellene tennem ? Abbahagyni a fogamzásgátlót vagy az 5-ös számtól elkezdeni?
2018. máj. 19. 20:11
 2/13 anonim ***** válasza:
Kezdjük a legfontosabbal: egy fázisút,vagy több fázisút szerez?
2018. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Több fázisút
2018. máj. 19. 20:15
 4/13 A kérdező kommentje:
Amivel kellett volna kezdenem az rózsaszín és ,amivel kezdtem az meg okkersárga.
2018. máj. 19. 20:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Hmmm... Ez így neccesebb...

Én mindenesetre visszatérnék az elsőhöz, és úgy szedném. De mivel a második szakaszban kevesebb a szem, biztos, ami biztos alapon a ciklus végéig használnék óvszert is.

Vagy befejezném ezzel az első részt a szokásos helyett. A másodikhoz meg beáldoznék egy másik levelet. Ez ugyan pazarlás, mert a felesleg veszendőbe megy, de ugyanúgy védett maradsz, csak az első szakaszban is több hormont viszel be.

2018. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát most szedjem végig az okkersárgát majd a fehéret ? És a másik levélből is szedjem be a fehér tablettát?
2018. máj. 19. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint három fázisú. 7 rózsaszín, 7 okker, és 7 fehér, ebben a sorrendben?

Melyikből mennyit vettél be eddig pontosan?

2018. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A rózsaszínből van 6 darab, a fehérből 5 darab és az okkersárgából pedig 10 darab. Az okkersárgából vettem be 4 darabot.
2018. máj. 19. 20:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor az előző sztornó...

Nem hozzáértőként, csak a józan paraszti ész elve alapján én így szedném tovább:

2 rózsaszín, 5 fehér, 10 okker. Ez utóbbit a következő levélből pótolva. Így ugyan az a levél veszteség lesz, de az utolsó fázist mindenképp végig kell szedni!

2018. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor most a sorrend a 2 rózsaszín utána az 5 darab fehér és a 10 darab okkersárga?
2018. máj. 19. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!