Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenért ellátnak a kórházba...

Ilyenért ellátnak a kórházba fáj az arcom?

Figyelt kérdés

4 nappal ezelőtt a barátommal el kezdtük csikizni egymást és egy óvatlan pillanatban a térdével úgy arcon vágott pontosabban a bal oldali arc csontomnál és az arc csont feletti résznél keletkezett az ütés de úgy hogy hallottunk egy nagy "roppanást" olyan hang volt mint amikor kiroppantod az ujjaid.

Egyből feldagadt és vörös lett lejegeltük elmúlt a duzzanat de azóta fáj az arcom és érzékeny,a fejem is állandóan fáj TALÀN az ütéstől de már 4 napja volt ez


Mikor elmúlt a duzzanat úgy voltam vele hogy holnapra biztos elmúlik de még mindig fáj


Ha bemegyek a kórházba ellátnak egy ilyennel?



2018. máj. 20. 04:33
 1/10 A kérdező kommentje:
*elkezdtük
2018. máj. 20. 04:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne kórházba menj hanem a háziorvosodhoz. Ő majd beutal valahova ha kell.
2018. máj. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Háziorvos nem lesz keddig
2018. máj. 20. 06:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, négy napja volt! Ha eddig nem volt sürgős, most hirtelen miért az?

Az ilyenek miatt kell órákat várni a sürgősségin azoknak, akiknek az életük múlhat azon, mikor kerülnek sorra! :/


Két nap alatt remélhetőleg nem halsz bele, borogasd!

2018. máj. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok mindent úgysem tudnak vele kezdeni, ha megrepedt az arccsontod, majd összeforr, ennyi.
2018. máj. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4_es válaszoló igen 4 napja volt ez igaz,és az ember minden pici apró sérüléssel nem fut azonnal a kórházba

Úgy voltam vele hogy majd elmúlik de nem

És az ütés óta folyamatosan fáj a fejem és az arcom is és már kedzek picit aggódni

2018. máj. 20. 06:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 1 hete vertem be igen erősen az ajtófélfába a homlokom, még mindig van ott egy duzzanat és fáj ha hozzáérek, de gondolom kell 2 hét egy ilyen erős ütés után, hogy a zúzódás felszívódjon.
2018. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Várok 1 hetet még de utána tényleg orvos ha nem múlik el
2018. máj. 20. 07:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne várj egy hetet vele, menj vele orvoshoz!

De ne a sürgősségit terheld nem sürgős esettel! Kedden van háziorvos, ha továbbküld más vizsgálatokra, azt is el tudod intézni a héten, ha mást nem, az időpont kérést!

2018. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátenném (4-es, és 9-es vagyok).

Ha bevered a fejed, borogatás, plusz fájdalomcsillapító. Utána 24 óra megfigyelés (nem 4*24). Ha azalatt hányás, szédülés, fényérzékenység, eszméletvesztés jelentkezik, akkor azonnal doki, akár sürgősségi is!

De ha nem, de kellemetlen, nem múlik, akkor máskor ne várd meg a hétvégét, hanem pénteken doki!

Nem veled van a baj, hanem hogy rajtad kívül sok ezren csinálják ezt, és ettől dugul be a sürgősségi...

2018. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!