Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétet követő varratkiszedés...

Műtétet követő varratkiszedés után az orvos felhívott, hogy köszöni, hogy megműthetett. Ezt komolyan gondolhatta, vagy szarkazmusnak szánta?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem adtam neki hálapénzt (alig láttam), és írtam egy pár soros, meggondolatlan, de udvarias levelet a kórháznak a (részben negatív) tapasztalataimról, amik szerintem nem pénzen múlnak. Évekkel ezelőtt történt.
2018. máj. 20. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez gáz... szerintem “szarkasztikusan”
2018. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"írtam egy pár soros, meggondolatlan, de udvarias levelet a kórháznak a (részben negatív) tapasztalataimról, amik szerintem nem pénzen múlnak."


Ez alapján szarkazmusnak.

2018. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vonnék le semmilyen következtetést. Amennyiben az orvos a kórház fizetett alkalmazottja, neki érzelemmentes munkaköri kötelessége a számára kiszabott szakmai feladat magas színtű ellátása ést a normál munkabérén felül semmiféle egyéb igénye nem lehet.
2018. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre nem méltó viselkedés egy orvostól, és ennyire ne mutassa már ki, hogy mennyire pénzsóvár. Nem ingyen műtött, biztos van tb támogatásod, neki meg fizetése.
2018. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

"ennyire ne mutassa már ki, hogy mennyire pénzsóvár"


Itt nem biztos, hogy erről van szó. De ha tisztességgel dolgozol, normálisan ellátod a páciens, majd a hátad mögött a főnöködnek érkezik egy "meggondolatlan" levél, akkor szerintem te is arra gondolnál, hogy a "k.a anyád".

2018. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy a kérdező az orvos munkáját szidta, ennyiből nem derül ki...
2018. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"és írtam egy pár soros, meggondolatlan, de udvarias levelet a kórháznak a (részben negatív) tapasztalataimról, amik szerintem nem pénzen múlnak. Évekkel ezelőtt történt."


Hát na ez az, akinek írtad, az megbeszélte kb 10 másik emberrel + az orvossal és röhögtek rajtad egy jót. Az orvos meg gondolta úgysem tudsz mit csinálni mert olyan béna vagy és jól oda szól neked és megsért.


Eü.i intézményeknek van a netten fóruma, oda irkálj ha mondandód van, azt az egész országban látják, hogy kinek mi a véleménye egyes helyekről, a személyzetről.

2018. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A kórháznak csak általánosságokat írtam, pl. hogy nem volt elhúzva a függöny az egyik földszinti szobában, ami előtt emberek várakoztak, nekem meg épp rektális vizsgálatot végeztek, talán be is jött valaki, vagy csak benézett, az étkezéseknél nem volt tálca (ok, ez pénz), és javasoltam egy tájékoztató összeírását a dolgokról, amiket célszerű bevinni, mert én csak találgattam.

#7: direkt ide írtam, nem panaszkodni akartam, mert alapvetően meg voltam elégedve. A nővéreknek vettem süteményt, és megköszöntem, az is több a semminél.

2018. máj. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!