Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nátha után megmaradt...

Ha nátha után megmaradt füldugulással elmegyek a fülészetre, akkor mit csínál a doki?

Figyelt kérdés

Nátha után megmaradt a füldugulásom(lehet fülkürthurut)

Kicsit unom hogy alig hallok, zavar a mindennapi életben, munkában, a napokban elmegyek a fülészetre, mert hátha segít ez nekem, de szkeptikus vagyok, mert voltam 2-3 éve fülészeten más betegség kapcsán és kb 2 percig foglalkoztak velem(mondhatni le se szartak)

Akik járnak fülészetre, azokat kérdem, fog érdemben foglalkozni velem a doki vagy megint 2 perc alatt végeznek velem és "majd meg gyógyúl magától" szakvéleménnyel kell majd távoznom?



#füldugulás #fülkürthurut #fül orr géggészet
2018. máj. 21. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer gyógyszeres gézcsíkot tettek a fülembe, de az is lehet orrcseppet ír fel az orvos, sokszor az is segít füldugulásnál.
2018. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Felít gyógyszert, talán ki is mossa, orrspray-t javasol, semmi extra.
2018. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!