Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megjött az első nátha, van...

Megjött az első nátha, van valami ötletetek, hogyan lehet leggyorsabban megszabadulni tőle? Doki nénink azt mondta, hogy semmiképpen ne menjünk ki a lakásból, de ilyen időben véteknek érzem ezt, sőt melegebb van odakint, mint bent.

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak náthás, az orra folyik, de nem lázas, nyugodtan vidd ki a friss levegőre, ártani nem árt biztosan. Bár nem írtad, mennyi idős a babád. Cebion cseppet adj neki, orrát szívd, más nagyon nem kell. Ha lázas, akkor kúp, illetve ha 3 hónapos elmúlt már, akkor nurofen vagy panadol.
2009. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én vmi homeopátiás cuccot adnék. coryzalia feloldva, v ilyesmi
2009. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a szép idő tényleg nem árthat, a napfény amúgy is jót tesz a kedélyének.

Első lépésben tengervizes oldatot fújok a kisfiam (11 hónapos) orrába, ezzel kisebb megfázásnál ki is jön a váladék, ha nem akkor orrszívás. Orrcseppet csak akkor fog kapni, ha be is lesz dugulva az orra. Ha kisebb nátháról van szó, 3 nap alatt elmúlik.

2009. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a Cebion csepp C-vitamin? Már máskor is olvastam itt róla. Amúgy 1 éves, és idáig még szerencsére nem volt beteg. Igazából Ő egész jól viseli, engem jobban zavar, hogy szörcsög és a száján veszi a levegőt. Naponta 3-4x kiporszívozom neki, de sajna utána is szörcsög.
2009. okt. 7. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
c vit. igen
2009. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki is cebiont írt fel,meg Fenistil cseppet.Ez összehúzza az orr nyálkahártyáját,hogy kapjon levegőt.Utobbit is szájonát kell beadni,nem orrba.+ én is szívok és tengervizes orrspray.Természetesen ha lázas az más.
2009. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én adok ilyenkor neki kalciumot, a dokinőnk inj. ampullában irja fel, és felet reggel felet este. Oldja az orrnyálkahárya duzzanatát, nekünk nagyon jó szokott lenni.

Az én lányom is 1 éves, sztem nyugodtan kiviheted sétálni.

2009. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!