Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vajon miért csak itt olvasok...

Vajon miért csak itt olvasok megalázó és kellemetlen orvosi vizsgálatokról?

Figyelt kérdés

Sehol máshol nincs ennyi fullmeztelenkedős, vagy egy szál alsógatyás/bugyis, mezítlábazós, fitymahúzogatós, cicitapizós, csoportosan végzett orvosi vizsgálati élménybeszámoló, mint itt a gyakorikérdéseken.

Nekem a maximális levetkőzés felül derékig volt, hogy meghallgassanak, semmi alsógatyás, vagy pucér és nemiszervezős dolog sem. És egyetlen ismerősömnek sem. Sem iskolában, sem üzemorvosnál. Itt meg mindig olyan rémtörténeteket olvasok, hogy még egy medicalfetish-esnek is tágra nyílna a szeme. Ennyire élénk egyesek fantáziája?



2018. máj. 21. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert az kérdez akinek ilyen problémája van. Akinek teljesen normálisan zajlott az miért írna ide?
2018. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Kíváncsi lennék, hány fórumot olvasol mg rendszeresen...


És csak hogy örülj.... :P

- Terhesség utolsó két hetében szinte naponta ultrahang, ki-be mászkáltak a rezidensek (oké, bugyi volt rajtam, meg melltartó, de akkor is);

- Nőgyógyászati rendelőben többször bejött már eü. dolgozó másik osztályról, miközben vizsgáltak. Köszi. :(

- Más rendelőkben is előfordult már. Legutóbb januárban, kardiológiai ultrahang közben jött be valami asszisztens csaj (azaz pucér felső testtel feküdtem az ágyon).

Sajnos Magyarországon hiába vannak betegjogok, az intézmények nagy részében ezeket rendszeresen megsértik.

2018. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Mert itt vannak olyanok, mint te is, akik állandóan felhozzák ezt a témát, mert szeretnek ilyenekről olvasni, netán erre élvezni. Mellesleg semmilyen orvosi vizsgálat nem megalázó. Az orvosnak nagyon mindegy, hogy a s@gg@dbe néz bele, vagy az agyadba.
2018. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
A fele kitalácio :)
2018. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a kérdező medical fetishes.
2018. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Így igaz. A kérdező medical fetises.

Na ezen túl vagyunk.


Válasz a kérdésre?

2018. máj. 24. 00:18
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok. Hát igen, szerintem is sok a kitaláció. Ezzel próbálják valamennyire kiálni a vágyuk, hogy leírják ide a fantáziájuk. Én a „mezítláb” kulcsszó alapján találtam ide, mivel lábfétisem van. Ezzel kapcsolatban is van itt néhány hozzászólás, ami lehet, hogy csak kamu. Tudod ilyen túl szép, hogy igaz legyen dolog.
2018. máj. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Heteske, itt az egyetlen "normális" hozzászólás az enyém, ha jól megnézed, úgyhogy nem lehet "néhány kamu". :P

Én meg a tényleges tapasztalataimat írtam le. Sajnálatos, hogy ez van.

Kettes voltam.

2018. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok kitaláció, meg ugye ez teljesen anonim oldal....
2018. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Én nem téged támadtalak, csak jeleztem, hogy vannak kamu sztorik, konkrétan nem is csak erre a témára gondoltam, hanem ugy unblock a gyakorin. „Heteske” voltam.
2018. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!