Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vajon miért csak itt olvasok...

Vajon miért csak itt olvasok megalázó és kellemetlen orvosi vizsgálatokról?

Figyelt kérdés

Sehol máshol nincs ennyi fullmeztelenkedős, vagy egy szál alsógatyás/bugyis, mezítlábazós, fitymahúzogatós, cicitapizós, csoportosan végzett orvosi vizsgálati élménybeszámoló, mint itt a gyakorikérdéseken.

Nekem a maximális levetkőzés felül derékig volt, hogy meghallgassanak, semmi alsógatyás, vagy pucér és nemiszervezős dolog sem. És egyetlen ismerősömnek sem. Sem iskolában, sem üzemorvosnál. Itt meg mindig olyan rémtörténeteket olvasok, hogy még egy medicalfetish-esnek is tágra nyílna a szeme. Ennyire élénk egyesek fantáziája?



2018. máj. 21. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak itt lehet olvasni róluk.Sokaknak van rossz tapasztalata orvosokkal kapcsolatban.Örülj neki,hogy ha te eddig semmit nem tapasztaltál belőle.


Kollegàm húga 4-5 hónapja szült,oda meg szülés közben 10 fős vagy orvostanhallgató vagy középiskolás egészségügyi csoport vonult be,csupa fiatal gyerek.A fájdalmai ellenére igen kínós volt számára.Nem hiaba aki csak tud maszekba akar menni kellemetlenebb vizsgálatokra ne hogy ő legyen a tanulmányozás tárgya,arra hivatkozva,hogy oktató kórházban van.


Oktató kórhàz ide vagy oda ő is egy ember,hadd döntse el,hogy hozzá járul e,hogy ő legyen a gyakorlati tárgy akin fogásokat mutatnak be.Neki is vannak érzelmei,szeméremérzete.

2018. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak ilyenek, nekem is volt. Persze tudom, hogy ez nem mindenhol van így.

Akit meg csoportosan vizsgálnak, meg hasonlók, azok nyilván kamuk.

2022. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!