Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok valóban mindenkire...

Az orvosok valóban mindenkire ráfogják hogy rákos?

Figyelt kérdés
nem érdemes orvos menni, mindenre ráfogja hogy rák ? [link]
2018. máj. 30. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az öreg doki mindenkinek ezt mondja:

- Készüljön fel, kb. 30 napja van hátra!

A fiatal megkérdi:

- Miért mondja mindenkinek ugyanezt?

A válasz:

- Ha egy hónapon belül meghal, akkor jó orvos vagyok, mert helyesen diagnosztizáltam, ha nem hal meg, akkor jó orvos vagyok, mert jól kezeltem!

2018. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Garott válasza:
91%
Ha ez így lenne, akkor ezt nem a rákkal csinálnák, hanem egyéb betegséggel. A cikk szerint azért csinálják, hogy minnél több pénzt kereshessenek, de akkor mért ölnék meg kemoval azokat a betegeket, amikből más betegséggel még évekig húzhatnának hasznot, más gyógyszerekkel és placebókkal. Egyszerűen nincs értelme. Ez kb olyan, mint hogy a dohányipar azért rak mérget a cigibe, hogy meghalj, holott ő azt akarja, hogy te 100 éves korodig dohányozz, és ne halj meg hamarabb, mert akkor kevesebb a bevétel.
2018. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pl. még nem mondták...
2018. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Intelligens ember megválogatja a hírforrásait. Ezek a mocsoklapok a te kattintásaidból élnek és semmi alapja nincs annak, amit leírnak. Nagy valószínűséggel azok az emberek se léteznek, akikre hivatkoznak. Ez nem a hír tv, ha esetleg arra gondoltál. Az ilyen undorító szennylapok egyik eszköze az, hogy nevük kísértetiesen hasonlít egy megbízható (mondjuk, nekem a hírtévé se az) forráséhoz, és megtévesztik azokat a buta embereket, akiknek ez nem tűnik föl.
2018. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
2018. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
"döbbenetes" "vallomás" ilyenekre soha nem klikkelek rá
2018. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

1. Dr. Malatyinszki Antal nem szerepel az orvosok nyilvántartásában és a nevére rákeresve a Google csak ezt a cikket hozza ki.


2. Ez egy kamuoldal, a valódi Hír TV oldalát a [link] (kötőjel nélkül) címen lehet megtalálni.

2018. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem mondták. Rákos is voltam...
2018. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
27%

Nem egészen így van, de hasonló a szitu.

Eleve mindent rosszindulatúként kezelnek és annak is könyvelik el, főleg egy daganatnál. 99%-ban egy jóindulatúra is azt mondják, hogy jobb tőle megszabadulni meg ellenőrizni kell, aztán meg sokszor hiába teszel meg mindent, következő kontrollon már tényleg az vagy.

2018. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, pont hogy hipochondernek szokták nevezni azt aki rákos.
2018. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!