Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak tényleg nem irigyek...

A férfiak tényleg nem irigyek a férfiakra? A nők mindenkire irigyek? Ez valóban így lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap egy műsorban vetődött fel, hogy a férfiakat nem érdekli a kolegájuk magánélete, sikere, felesége, háza, stb.

Ezt nem akarom elhinni.


2014. febr. 22. 13:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Pedig így van, legalábbis én még nem találkoztam olyan férfival, aki különösebben érdeklődne az ilyen dolgok iránt, mármint maximum annyit, hogy van-e, mennyi van, milyen van, stb. de ennyi, szóval semmi részlet, de a magánélet abszolút hidegen hagy minket, semmi közünk hoz
2014. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Első, akkor nagyon elit vagy normális közegben voltál. A férfiak is ugyanúgy tudnak irigyek lenni, mivel ez egy emberi tulajdonság, minden embernél nemtől függetlenül előfordul.
2014. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom a többiek hogy vannak vele, engem sem érdekel valóban, de van egy kissé női lelkületű szomszédom, ő veri magát mindig mindenre, hogy neki mije van, nekem meg mim nincs...

Engem ez sosem érdekelt.

Bár lehetséges, a szomszédomat is csak a felesége hajtja, hogy emez legyen nekik, meg amaz.

2014. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom férfi kollégái akkor a kivételek. Mert kifejezetten tudok róla, hogy volt időszak, amikor a mi magánéletünkben próbáltak kutakodni! Amikor ezt megtudtam, akkor meg is kértem a páromat, hogy lehetőleg a magánéletünket azt tartsuk meg saját magunknak, mert nekik semmi közük hozzá!
2014. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Dehogynem! A férfiak is ugyanolyanok, csak ők a semmire is el tudnak szállni maguktól, míg a nők ha minden tökéletes, abban is képesek hibát, hiányosságot látni.

Persze, ez így nagyon túlzó általánosítás volt, és kivételek természetesen minidg vannak, de elnagyolva kb ez a helyzet.

2014. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Jó ideig több száz férfi között dolgoztam, csak annyit tudok mondani:

DEHOGYNEM!!! :D

2014. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Soha nem éreztem még ilyet eddig, de akkor most kimondom: Lehet, hogy jobb férfinak lenni!:)

Jó nekik, hogy felül tudnak emelkedni ilyen dolgokon.

Vagy csak ide írnak a top pasik :)

2014. febr. 22. 13:54
 8/22 A kérdező kommentje:

1-esnek, 3-asnak írtam az előbb.



Lehet, hogy ez is csak bizonyos életszakaszban jellemző.

2014. febr. 22. 13:57
 9/22 anonim ***** válasza:

8-as, milyen életszakaszra? Minden életkorra jellemző lehet az irigység. Nyilván még nem voltál huzamosabb ideig sok férfi között, rengeteg a pletyka, az utálkozás, az irigykedés, egymás leszólása, a másik háta mögött való kibeszélése, legyen húsz, vagy akár ötven éves az illető. Ugyanúgy, mint nőknél.

6-os voltam.

2014. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok,bennem néha fellángol az irigység,de megtanultam,hogy minél irigyebb másra valaki,annál szerencsétlenebb,és gyengébb.Butaság rendszeresen csámcsogni más életén,ha férfi az illető,ha nő.Eszükbe sem jut,hogy a másik megdolgozott érte,nem biztos,hogy kerülőúton szerezte meg ami van neki,és soha nem lehet belelátni teljesen senki életébe,hogy valóban boldog-e,tényleg olyan jó-e neki.
2014. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!