Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a kórházban felírták a...

Ha a kórházban felírták a Kinesio tapasz használatát, akkor hova kell menni, és mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógytornászhoz, (gyógy)masszőrhöz. Az én masszőröm anno 4-5000 Ft körül rakta fel.
2018. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Már ott is hisznek ebben a hülyeségben? Majd pont egy semmihez nem rögzített, bőr felületén lévő szalag fogja tartani az alatta lévő sokkal erősebb izmokat. Persze. Ahhoz minimum egy szorosra csavart, ezáltal fél merev fásli kell.
2018. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves utolsó, nekem volt felrakva Kinesio tapasz, jobb vállam sérült, amiatt. Én sem hittem benne, de miután szakszerűen felrakták, úgy éreztem magam mint a Terminátor, eloszlatta a fájdalmat, nekem nagyon bejött :D
2018. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!