Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Váll és hát fájásra kineziológ...

Váll és hát fájásra kineziológiai tapasz szeretnék. Veszprémben ki tudná jól felrakni megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Múlt héten vagy 1,5 hete kezdett el fájni. Múlt héten csütörtökön Pesten voltam és ott 1 órát kellett állnom és a táska pántja azon a vállamon volt és annyitól is fájt, utána átraktam másik vállra ugyan úgy fájt utána. Tegnap voltam megmasszíroztatni ott utána jó lett, aztán este a hátam/ lapocka meg a vállam is fájt ha hanyatt feküdtem. Ez reggelre csak rosszabb lett. Kaptam rá váll lazítós stb. feladatokat ezektől kicsit jobb lett, de eléggé fáj és szinte mindentől.

Szinkronúszok és volt most 6 torna meg 6 úszás is. És úszás közben is fájt



2016. júl. 29. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!