Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ismeri valaki Dr. Koós Zoltán...

Klara_klara kérdése:

Ismeri valaki Dr. Koós Zoltán ortopédorvost? Mi a véleményetek róla elsősorban szakmai, de emberi szempontból is?

Figyelt kérdés

#ortopédia #Dr. Koós Zoltán
2018. jún. 10. 12:43
 1/3 anonim válasza:

Üdv!


Nekem ő operálta a lábam. Előtte négy szakembernél is jártam, de mind elutasított, hogy nagyon speciális és bonyult a problémám. Ahogy Koós doktorhoz kerültem, nemcsak tudta, mi okoz bajt, hanem egyből megoldást is tudott. Emberileg teljesen korrektnek tartom, nem egyszer kerestem fel panaszal, mire ő szabadidejében vissza is hívott.


Ha kifejezett lábsebészeti dologról van szó, nem hiszem, hogy volna nála jobb az országban. Kizárólag csak ajánlani tudom!

2019. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A doktor úr kitűnő szakember, csak ajánlani tudom. Egyik családtagunk térdét műtötte. Már az első vizsgálat során látszott, hogy pontosan tudja, miről van szó, felvázolta a lehetőségeket, a gyógyulás folyamatát. Ha kérdésünk volt, akár e-mailen is válaszolt még aznap.

Mind emberileg, mind pedig szakmailag csak jót tudok róla mondani.

2019. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Király Krisztián válasza:

Hogyan jellemezném?

Figyelmes,türelmes,közvetlen, illedelmes,alapos,őszinte,korrekt és szerintem az országban a legjobb szakember az ortopédia terén. Ezzel tudnám jellemezni. Én most voltam nála meg még megyek is mert sajnos még csak nemrég hozott össze vele a sors. Sajnálom hogy eggig nem tudtam hogy létezik. Olyan orvor akiről el lehet mondani azt hogy nem a betegek száma hanem a betegek egészsége számít neki. Csak 2szer találkoztam vele de szerintem a legjobbat akarja kihozni a betegei számára. Csak ajánlani tudom mindenkinek és már jópár ismerősömnek elmondtam hogy létezik ilyen orvos is itt az országban. Köszönöm neki előre is a segítségét.

2021. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!