Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A tapasztalatokat meg köszönné...

A tapasztalatokat meg köszönném. Felnött korban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár éve javasolták,hogy kikéne venni a torokmandulámat,mivel eléggé félek minden apró fájdalomtól akkor vissza utasítottam. Most eljutottam odáig,hogy kivetetném,már unom,hogy havi szinten megyek az orvoshoz,mindig begyullad. Most is nagyon félek,épp ezért kérném,hogy ha van itt olyan akinek felnött korában vették ki,milyen volt?

Tényleg rosszabban bírjuk,mint a gyerekek? Előre is köszönöm a segítő válaszokat.

33/


2018. jún. 16. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban nekem is hasonló gondjaim voltak, már a penicilin se akart használni. Nem volt felhőtlen az életem, de miután mindent elrendeztem, találtam új párt, szépen elmúlt. Most már túl a hatvanon szerintem nem lesz vele bajom. Azóta hiszek abban, hogy az ép testben ép lélek visszafelé is igaz.
2018. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Átmentem hasonlón.kb 10 éve.35 éves nő.

Szívbetegségem is van.Hónapokon keresztül mandulagyulladásom " kiújult",állandó gyógyszer-vitamin-immunerősitők ellenére.Házi orvos ráunt.

Kórház fül-orr-gégészeten kötöttem ki,onnan alapos kivizsgálásokra küldött tovább.

Minden negativ lett.

A mandulám megmaradt.

A gyulladássorozat ahhogy jött el is múlt.

2018. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megyek majd én is,a fül orr gégészetre. 2- hét múlva ,akkor kaptam időpontot. Elnézést a hibákért,de most is pont benne vagyok. Lázam is van,és érzem,hogy a fülemre is megy már rá. Nézzétek el nekem,hogy ha valamit nem úgy írok.
2018. jún. 16. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
S.b. jobbulást!
2018. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rokonomnak 50 év felett vették ki, a műtét nem vészes, de utána nagyon szenvedett vele. 1-2 hétig nehezen ment az evés, a jégkrém segített, műtét előtt töltsd fel a fagyasztót.
2018. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!