Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet belőle bajom? Mit tegyek?

Lehet belőle bajom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy szemölcsöm,a középső ujjamon.Kezeltem már Wartnerrel,vérehulló fecskefűvel,végül az aloeverától kezdett el feketedni.Ma reggel észrevettem,hogy elkezdett leválni,s amikor felmértem a terepet mi is zajlik ott,véletlen feljebb szakítottam. Nagyon enyhén vérezni kezdett.Ha leszedem és lefertőtlenítem lehet belőle baj?Maga a szemölcs már teljesen holt,a helye miatt aggódom.Elrákosodhat?Megúszhatom a bőrgyógyászt?A válaszokat előre is köszönöm!
2018. jún. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le és menj el dokihoz, biztos, ami biztos.
2018. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az okés,de csak félig szakadt le,leszedhetem?
2018. jún. 19. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne szedd le, várd meg amíg leszárad, tegyél rá egy sebtapaszt.
2018. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áztasd jól ki, és lehet kiesik. Ha vérzik, akkor fertőtlenítsd le, és kezeld az ép felületet tovább hogy biztosan elhaljon.
2018. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!