Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Letezik olyan endokrinologiai...

Letezik olyan endokrinologiai szakrendeles ahol nem 3 honapot kell varni?

Figyelt kérdés

Eskuszom felcseszem magam mar ezen.

Egy rohadt magankorhazba 3 honap a varakozasi ido az endokrinologiai szakrendelesre.

Mi van mar itthon? Mindenki hormonbajos? Egy eve meg 2 nap utan kaptam idopontot,most megy mar az 5. Budapesti korhazat hivom fel es hajtanak el hogy augusztus kozepere van legkozelebb idopontjuk.

Az osszes no mar hormonbajos lassan...

Letezik olyan orvos/maganrendeles ahol nem eveket kell varni,hogy foglalkozzanak veled?


2018. jún. 19. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Ne toporzékolj, nem hatékony.


És hívd a Swissclinicet.

2018. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%
Nem létezik. Nem érnek rá, ha egy egész városra van 2 orvos. Mert mi az a sürgős probléma?
2018. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt majd az orvosomnak reszletezem.

Egyebkent a Swisset is hivtam,es augusztus 1.-re kaptam volna.

Felhaborito szerintem.

2 db orvos egy egesz varosra? Mirol beszelsz ne haragudj?

Hany endokrin orvos van Budapesten? Tobb tucat es az osszeshez honapos varakozasi ido utan lehet bekerulni.

Szekesfehervaron is neztem de ott azt mondtak,hogy mivel hetente 2x 2 orat rendel a doktorno ezert szeptemberre tudnak csak idopontot adni.

Mondom akkor koszonom viszlat.

2018. jún. 19. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Aha, értem. Szóval csak neked lehet hormonális problémád a többieknek meg az útszéli anyjukat hogy betegek mernek lenni? Bocs, hogy én szólok de eznem így megy. Őkis fizetnek azorvosnak, és képzeld ők is hónapokat várnak.
2018. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Azt írod évek óta hormonbajos vagy.. Ez rendszeres időközönkénti ellenőrzéssel járna, ahol azonnal kapnád a következő időpontodat... (tapasztalat)
2018. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szolnokon Endo dokihoz azonnal kaptam időpontot magán úton megvizsgált.

Vizsgálatokra maximum 1 hetet kellett várni. Műtétre 2 napot


Menj másik városba vagy ide szolnokra

2018. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-osnak uzenem,hogy maganrendelesen ez sajna nem igy mukodik. (...tapasztalat)

Igen valoszinuleg ez lesz. Kisebb varosokat nezegetek most eppen,de ha itt sem sikerul en felakasztom magam.

2018. jún. 19. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne akaszd fel magad. Hívd fel a tabi egészségházat, beutalóval TBre megvizsgálnak.
2018. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Tehát, az a bajod, hogy 6 héttel később kaptál időpontot a Swissen a nyár közepén?!


Neked komolyan nagy hormonbajaid vannak. Melyek azonban, nem élveznek elsőbbséget más ugyanolyan átlagemberhez képest, mint te.

2018. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!