Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi lehet egy gyomorgyűrűs...

Mennyi lehet egy gyomorgyűrűs mütét?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha rossz kategoriába írtam. Szereknék gyomorgyűrűt berakatni, de nem tudom, hogy mennyi és, hogy megérie.

2018. jún. 25. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Orvos ajánlásával a TB támogatja.

Nekem támogatta.

2018. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Magánorvosnál 6000 Euro.
2018. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Első vagyok.

Megkaptam a privat üzenetedet.

Nekem tavaly végezték el a gyomor bypass műtétet. A Tb támogatta az orvosi vizsgálatot, konzultációt. Maga a műtét nekem is pénzbe került. Úgy kezdődött, hogy Tb támogatással elvégeztek mindenféle orvosi vizsgálatot, majd az orvos javasolta a műtétet. Onnantól kezdve, hogy bekerültem a kórházba már fizetős lett. Ha jól emlékszem én olyan 1 millió 300 ezret fizettem. De ebben benne van a 2 éjszakai kórházi tartózkodás is. Én lassan lábadozom, így nekem kellett pár hónap, hogy helyre jöjjek. Jól voltam már az első héten is, de voltak napok amikor rosszul éreztem magam. Célom az volt, hogy megéljem a 45 évemet, és ne 110 kilósan. Ez sikerült, mert elmúltam 46 éves és fogytam 43 kilót. Bevált, de nem érte meg. Így 67 kilósan megtanulva a helyes táplálkozást, hozzászokva a rendszeres sporthoz, rájöttem, hogy ugyanúgy letudtam volna fogyni 43 kilót műtét nélkül is. Csak az elején nem bíztam magamban, és baromi lusta voltam.

2018. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Már senki nem akar gyomorgyűrűt, a bypass sokkal jobb, igaz sokkal drágább is. Nekem gyűrűm van, alig várom, hogy megtudjam hogyan szabadulhatok meg tőle. Kínszenvedés az életem 6-7 éve. Antiszociálissá tesz, Ir-ből diabom lett, és mint kiderült nem is lett volna szabad ezt választanom, mint megoldást a fogyásra. Anyagcsere zavarral, hormonproblémákkal, cukorbetegségre hajlam mellett a szervezetem éheztetése a legnagyobb baromság volt. Köszönet annak az endokrinológusnak, aki szerint a megoldás, ha lefogyunk.. igen, csak nem mindegy, hogy hogyan. Jelenleg ott tartok, hogy nem hogy a reggelim nem tudom megenni, a gyógyszerem lenyelése is gondot okoz. Teljes agyrém az egész helyzet. Grátisz: Bp.-en (szinte) semmilyen utógondozása nincs már a gyűrűsöknek..

Aki ilyesmit akar, akár itthon, akár külföldön, eszébe se jusson! Pénzkidobás, az életminőség kategórikus romlása a következmény.

2019. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!