Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A valsartan sandoz 160mg...

A valsartan sandoz 160mg mennyire modern vérnyomás csökkentő? És mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés
Ezt írták vérnyomásomra.Mennyi idő alatt hat?lehetek tőle rosszul,akár több napi szedés után?napi 1 db kell szednem.de félek bevenni míg dolgozok ne hogy rosszul legyek.hétvégén akarom elkezdeni szedni mert akkor otthon leszek.

2018. jún. 27. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kellett kb 2 hét mire beállt tőle normálisra a vérnyomásom, bár már pár nap után elkezdett csökkenni, de 180 volt amikor az orvos felírta, ezért én nem lettem tőle rosszul, mivel nagyon jól levitte a vérnyomásom, több éve szedem és azóta 120 körüli minden nap.
2018. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most olvastam reggel, hogy ezt a gyógyszert is bevonták több más vérnyomáscsökkentő és egyéb gyógyszerrel együtt, nem szabad beszedni. Most félek, mert ezt szedem és ma is beszedtem.
2018. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olvastam én is. Nekem most kellett volna átálnom erre de gyógyszertárba azt mondták hogy tartós hiánycikk.Utána olvastam a hírt,hogy miértMég jó hogy van Renitecem eddig azt szedtem,de megyek visszs háziorvoshoz hogy akkor most mi van?
2018. júl. 1. 05:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd ír fel a háziorvos más fajtát. Tegnap az M1-en azt mondták, hogy amit már megvásároltunk, azt be lehet szedni. Máshol nem hallottam róla semmit, megjelent pénteken a hír és azóta nagy a csend a gyógyszer körül.
2018. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!