Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alacsony a vérnyomásom?

Alacsony a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Műtét előtt 80/60-at mértek.Azt hitték elromlott a mérő.De nekem mindig ilyen.Milyen probléma lehet e mögött?Nem mondtak rá semmit,csak hogy jobb mint ha magas lenne.Nem vagyok vérszegény sem.
2010. jún. 17. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, alacsony. De ennek a kérdésnek most mi volt az értelme?:)
2010. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen probléma lehet e mögött?
2010. jún. 17. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

van értelme,nekem is e körüli szokott lenni.

Sportolsz valamit?Amugy rosszul vagy vagy miért kérdezed?

2010. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sportolok semmit.Egyszer voltam tőle rosszul,de egyébként nem.Csak mások furcsálják,hogy miért ilyen és miért nem vagyok rosszul..?
2010. jún. 17. 17:23
 5/5 anonim válasza:
Minden embernél más vérnyomásérték a normális, alacsony vagy magas. Ha pl:. itt vagy te és neked 80 systolés szokott lenni a vérnyomásod, akkor neked ez a normális. Van akinek 160 az állandó..neki meg az a normális. Nálunk az oxyológiában ezek a bázisvérnyomások a fontosak, hisz a te esetedben egy 140-150 es vérnyomás már akár agyvérzést is okozhat, még egy másik embernek lehet, hogy ugyanez az érték alacsonynak számít. Oka sok lehet, általában a sportolóknak szokott lenni ilyen, de örökölhető is..stb. Ameddig nem okoz problémát, tüneteket, addig ne foglalkozz vele.
2010. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!