Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan alacsony a vérnyomás...

Állandóan alacsony a vérnyomásom, még sok kávé után is, ez miért van? Rosszat jelent?

Figyelt kérdés
3 kávét ittam már előtte úgy volt 107 / 65 / 63. Nem tudom ez jó-e, azt hiszem elég alacsony. Sokszor fáradékony vagyok, gyenge. Ötletek, tanácsok? Előre is köszönöm!
2011. aug. 17. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
a kávé nem a vérnyomást emeli, hanem a pulzusszámot...
2011. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Szia


Ennek van egy nagyon egyszerű oka, de csak akkor írnám ki neked, ha hajlandó vagy gondolkozni a dolgokon.Most azért nem írtam ki mert lehet jönne a leszólás.

2011. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, írhatod. Bár nekem annyira nem alacsony, és nem is kávézom, mert nem tesz jót a szívemnek.
2011. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az eddigi válaszokat is. Írd nyugodtan, örülök ha valaki elgondolkoztat. Jó az ha valaki új dolgokra nyitja fel a szemünket. Sose szoktam leszólni senkit, csak nyugodtan :)
2011. aug. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!