Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! Mit tegyek a gyulladt...

SOS! Mit tegyek a gyulladt talpammal?

Figyelt kérdés

Egész nap álló munkát végzek, sajnos begyulladt a talpam ma reggelre, de olyan szinten, hogy nem bírok járni. Nagyon durva, nekem ilyen még sosem volt. Hideg Diclofenac krémmel kenegettem egész nap, de nem javul és képtelen vagyok járni annyira fáj. Duzzadt és vörös. Mintha leégett volna a forró betonon. Holnap mennem kell melóba, mit tegyek hogy reggelre elmúljon?


Képet tudok küldeni privátban.

Köszönöm a segítséget!



2018. júl. 5. 01:17
 1/5 anonim válasza:
31%
Hívd a tűzoltókat, nehogy tovább terjedjen a tűz!
2018. júl. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
En is egesz nap cipoben dolgozom, belerohad a labam, es ugy repedezik ki a borom, hogy nem is szaraz. En Feet Up kremet es Foot Works (haha, majdnem footjob, pfuj) spayt hasznalok, nekem bevalt.
2018. júl. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az már megvolt, sajnos nem vállalnak :(



Második köszi a tanácsot, esetleg valami itthoni módszer? Jegelés hathat vagy ez hülyeség? :D Köszi

2018. júl. 5. 01:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Jégzselé
2018. júl. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam, én is álló munkát végzek, és már menni sem tudtam a fájdalomtól. Nekem a flector gél segített. Volt 2 szabadnapom, bekentem flectorral a talpam, lábfejem, zoknit húztam rá, és ennyi. Próbáld ki.
2018. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!