Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TAJ kártya "jogviszony rendezé...

TAJ kártya "jogviszony rendezés" pioslámpa esetén- HOVA KELL MENNEM?

Figyelt kérdés

Üdv,

egy fél évig se nem dolgoztam se nem volt hallgatói jogviszonyom. Ez alatt az időszak alatt átutaltam a havi 7000 akárhányzáz forintot a nav-nak. Levélben megerősítették, hogy megérkezet hozzájuk és elkönyvelték.


Mégis egészségügyi ellátás után közölték hogy piroslámpám van.


Telefonon, interneten egyszerűen képtelen voltam eligazodni annyira rendszertelen átláthatatlan minden.


Bementem egy kormányablakba, de ott azt mondták, hogy nincs hozzáférésük, máshova kell mennem. Valamit felírtam egy fecnire de sajnos elfelejtettem.


Valaki tudja esetleg hova tudok menni milyen kormány vagy nav vagy akármilyen hivatalhoz úgy hogy egyből biztos megoldják? Valami adminisztrációs probléma lehet mert én elutaltam a pénzt és a navnál nincs probléma elvileg...



2018. júl. 5. 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
lemaradt egy "r" betű a piroslámpából
2018. júl. 5. 21:45
 2/5 Merovingii ***** válasza:
Mindenképp a navhoz kellene menni mert ők rendezik ezt ! De a legközelebbi jàràsi hivatal is tud felvilàgosìtàst adni !
2018. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Valamit felírtam egy fecnire de sajnos elfelejtettem."


de imádom az ilyen tökkelütött ügyfeleket....


csináltatsz magadnak egy ügyfélkaput.

utána elmész egy könyvelőhöz. ha már saját magad nem tudsz egy sima nyomtatványt beküldeni...

2018. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elutaltad, arról kell legyen egy online/nyomtatott/elektronikus bizonylatod. Na, azt nyomtasd ki és vidd be a NAV-hoz, és ha így van, akkor egycsapásra megoldódik minden.
2018. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Bocsi, lehagytam, hogy budapesti vagyok.

Ügyfélkapum van.

A kormányablakban ahol voltam azt mondták, hogy nincs hozzáférésük valami nav rendszerhez, így ők onnan ők is csak levelet tudnának továbbküldeni ami hetekbe is beletelhet. Mondtak két címet is, felírtam, csak sajnos olyan cetlire írtam ami elkajlódott, megesik.


Biztos nem nagy dolog a nyomtatvány, de én sosem foglalkozok ilyenekkel, nem szívesen töltök órákat ilyenekkel mikor én nem hibáztam.


Valaki esetleg tudna konkrét budapesti címet adni? Sajnos nem vagyok téren ezügyben, annyi járási, kormány, nav hivatal van nem akarok olyanba menni ahol közlik h rossz helyre jöttem menjek máshova:)

2018. júl. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!