Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Frontin tabletta, hogy juthatn...

Frontin tabletta, hogy juthatnék hozzá?

Figyelt kérdés
igazság szerint mostanság rengeteget idegeskedek és kb mindenki azt mondja ,hogy fel..om az agyam minden kis dolgon és én észre se veszem és már kiabálok.bár ilyen panaszokkal nem akarok elmenni a dokihoz mert hülyének néz más egyéb ötlet ,hogy lehet kisunnyogtatni egy vényt a dokitól?
2010. jún. 17. 23:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
kedves előző kérhetek tőled elérhetőséget ? tudom furcsa de megköszönném.
2010. jún. 19. 17:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugyan, az orvosok kérdezgetés nélkül is felírják a szorongásoldókat. Hogy ez helyes vagy nem, az már más kérdés.
2010. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

2010-06-19 09:57


vicces vagy :)


hagyjad már, ki az akit kiüt így 3db frontin.

egy üveg rivo nem csap szét így. nemhogy a frontin, ami egy gyenge sz.r

2011. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a multkor három szem 1 miligrammos frontin-ra ittam fél liter bort, hát nagyon jó volt, még másnap is "félig aludtam" :D
2011. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Hello!

[link]


Ezen az oldalon megtalálhattok a frontin-ról mindent. Amúgy én több gyógyszert szedtem már és ez a frontin ez nagyon nagyon gyenge..Egyrészt nem értem, hogy lehetne erre rászokni, csak az szokik rá valamire, aki akar..Másrészt meg gyomormosás ???? :D Mennyit szedtél be belőle? Közel sem írnák fel, ha ennyire súlyos lenne a frontin szedése.


ui.: tény, hogy nem gyógyszerrel kéne gyógyítani, de mivel máshogy nem tudnak az orvosok, valamivel ki kell húzni ideiglenesen.

2012. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ja, és én pont ezért nem szedem a frontint mert semmit nem használ..
2012. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!