Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Huzatott kapott a szemem!...

Huzatott kapott a szemem! Reggelre az egyik szemem nagyon fájt, piros volt, és olyan érzés, mint ha valami bele került volna. Mit tegyek rá? Orvoshoz nem tudok menni, mert jelenleg nem tartózkodom otthon. Illetve hány napig tart?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Műkönny, kamillatea amit orvos nelkul tehetsz
2018. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemvidítófű tea öblögetésre, vagy u.a. cseppek.
2018. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kötőhártyagyulladás, akkor sajna csak orvosi vényre kapsz rá szemcseppet, de megpróbálhatod ami nekem egyszer levitte a gyulladást: egy kozmetikai vattakorongot hideg vízzel bevizeztem és a csukott szememre tettem többször pár percig.
2018. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kötőhártya gyulladás. Lehet vény nélkül kapni a patikában Septosyl nevű szemkenőcsöt. Ezzel kellene naponta két alkalommal bekenni a szemedet. Konkrétan egy kicsi mennyiséget a lehúzott szemhéj mögé kell nyomni a kenőcsből.
2018. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Huzatott nem tud kapni!


Esetleg huzatot!

2019. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!