Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális ez az érzés ha...

Ez normális ez az érzés ha igen mitől múlik el?

Figyelt kérdés

Családi házunkat eladtuk édesanyámmal mert nem bírtuk fenntartani édesapám halála után és panelba költöztünk már hónapja élünk az új lakásunkban de én nem érzem az otthonomnak néha olyan érzésem van mintha az egész új lakásunk idegen lenne a saját szobámat a saját bútoraimmal nem érzem magaménak ez mitől lehet és mikor múlik el vagy min kéne változtatni?


17/N



2017. máj. 4. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik ne aggódj teljesen normális ha így érzel.Ember függő de 3-6 hónap után nem lessz fura.
2017. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz. Valószínűleg az is benne van, hogy 17 év után új helyre költöztetek és még nagyon kevés idő telt el. De valószínűbbnek tartom, hogy hiányzik az udvarotok, a kert. Kicsit olyan "bezártságérzés", nem? Nincs annyi levegőd. Velem legalábbis ez volt, 3 évig éltem panelban, nem bírtam megszokni. Hál' Istennek most ismét kertes házban élek.
2017. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idõre van szükséged,hogy megszokd.
2017. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem és mennyi idő után fogom a saját szobámat a sajátoménak érezni? Vagy kinek min kellett változtatni hogy azzá érezhesse?
2017. máj. 4. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez rajtad mulik,ha szimpatikus a lakás akkor hamarabb,ha nem akkor lehet egy évre is szükséged lesz.
2017. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!