Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Székesfehérvár Medicover...

Székesfehérvár Medicover Magánklinika nőgyógyászat? Vagy más magán nőgyógyász Fehérváron?

Figyelt kérdés
Van itt olyan esetleg, aki ismeri ezt a klinikát Székesfehérváron? Van ott nőgyógyászati rendelés? Ha van, akkor milyen és mennyibe kerül? Ezenkívül tud valaki jó magán nőgyógyászt Fehérváron, ahova viszonylag gyorsan lehet időpontot kapni? Milyen árban mozognak?
2018. júl. 21. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
én dr. Bácskaihoz járok. Éves rákszűrésre. Nekem megfelelt. Hamar is szokott lenni időpont. De attól is függ mennyire vagy rugalmas az időpontokkal. Ha csak az este jó akkor később kapsz mintha a kora délelőttit el tudod fogadni. 12 körül szoktam neki fizetni
2018. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!