Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másképpen fogok beszélni ha...

Másképpen fogok beszélni ha már nem lesz lenőve a nyelvem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Le van nőve a nyelvem. A gyermekorvos nem vette észre csak kb. 5-6 éves korom körül. Anyaek nem akarták erőltetni a dolgot és úgy voltak vele majd ha akarom megcsináltatjuk. Hozza kell tennem szerencsére a beszédben ez egyatalan nem mutatkozik meg. Mindent ki tudok ejteni normálisan. Sokáig tartottam tőle h fájni fog meg stb. Az elmúlt évben 4 bölcsességgogamat kiszedte a szájsebész, érzéstelenítésben. Nem is volt vészes.( azért kellett mert fogszabályzós lettem és ha kijöttek volna a fogaim szétnyomták volna a többit). Úgy vagyok vele akkor most már essünk túl rajta. Egyedül a nyelvemet nem tudom kinyújtani úgy mint a többiek. Bár nem annyira zavar.

Félek hogy ha megcsinálja a szájsebész másképp fogok beszélni és ezt a többiek észreveszik. Én meg azt nem akarom. Nem vagyok pösze, nem raccsolok....

Ugye ezután sem lesz semmi és senki nem fogja észrevenni h már nincs lenőve.



2018. júl. 23. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel,csak előnyöd származhat belőle,ha megcsináltatod.De ha eddig is tudtál normálisan beszélni,akkor valóban nem lehet olyan nagyon lenőve.
2018. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a beszéddel semmi gondom nem volt szerencsére- ezért is nem tűnt fel a felnőtteknek.
2018. júl. 25. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!