Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogtömés után tud beszélni az...

Fogtömés után tud beszélni az ember?

Figyelt kérdés
Most fogok menni a héten, még sose voltam. Aznap szabin leszek, ezért arra gondoltam, aznap találkoznék utána valakivel, viszont nem tudom, az érzéstelenítő hogy hat és hány órán át. Tud utána normálisan kommunikálni az ember, vagy nem túl kényelmes még pár órán keresztül?
2017. jún. 12. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tud beszélni általában normálisan, legfeljebb kicsit zsibbad az egyik arcfele.
2017. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. jún. 12. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ameddig zsibbad, addig nem kellemes beszélni, nekem még ferde is volt a szám egy darabig és a nyelvem is zsibbadt 1-2 órát.
2017. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felső fog tömése után a beszéd normálisan megy. Alsó fog tömése után a nyelv egy része is el van zsibbadva, nehézkes a beszéd, amíg ki nem megy az érzéstelenítő.
2017. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!