Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon tetszik egy nálam fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretemanőket kérdése:

Nagyon tetszik egy nálam fél évvel idősebb lány és tavaly majdnem összejöttem vele csak ugye nyári szünetbe csak egyszer láttam és nem tudtam vele beszélni másképpen csak telefonon?

Figyelt kérdés
De én voltam a bolond mert ugye így van minden férfi ember hogy nem meri megmondani a lánynak hogy tetszik így voltam én is én sem mertem elmondani a lánynal hogy tetszik és közbe elment más iskolába is és ami a legnagyobb baj hogy ott összejött egy másil gyerekkel és amikor megtudtam akkor nagyon mérges voltam de a lány még mindig nagyon tetszik és nem tudom mit tegyek?
2017. márc. 28. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rég volt az a tavaly és azóta már mással van. Hagyd, semmi értelme már ezen pörögnöd, már nagyon rég elment ez a lehetőséged, sajnálom.
2017. márc. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ja sajnos csak nem tudom kiverni a fejemből a csajt nagyon odavagyok a csajért de majd lesz másik csajom
2017. márc. 29. 07:15
 3/4 anonim válasza:
Majd alakul :)
2017. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfeledted már?
2020. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!