Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki szedi a Sedacur forte...

Valaki szedi a Sedacur forte nevü altatót? Mi a véleményetekróla?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

1 az nyugtató

2 teljesen hatástalan(6 darab egyszerre)

3 drága

2018. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem se vált be. De ez nem jelenti azt, hogy neked sem fog. 2000 Ft felett volt egy doboz, arra már nem emlékszem, hány szem, de tényleg drága. Viszont egy próbát megér. Ha nem jön be, akkor próbálhatsz utána másfélét.
2018. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

#1

30 darabos, asszem. De drága, és mikor a hatodikat toltam be, se éreztem semmit. Xanax segítene!

2018. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy macskagyökeret, citromfüvet és komlót tartalmazó készítmény.

#1-nem mellékesen megemlítem, hogy mint a legtöbb természetes nyugtató, enyhe altató hatással is rendelkezik.

Az, hogy kinek mi mennyire hat, az nagyban függ az állapotától, meg a szervezete egyedi jellemzőitől. Egy krónikus klinikai depressziós gyomorrontásig ehetné a Sedacur-t, akkor se lenne (sokkal) nyugodtabb. Mint ahogy krónikus insomnia ellen sem sok értelme van bevetni. De ugyanez a szer egy kevésbé komoly állapotú embernek tökéletes megoldást jelenthet. Elég nagy butaság egyből valami brutál erős nyugtatót szedni, amikor lehet, hogy egy kis macskagyökér is megoldja a problémákat. Olyan ez, mint ha egy kis horzsolásra ópiátot adnának fájdalomcsillapítóként. Természetesen hatni fog, de tök felesleges volt olyan erős szerhez nyúlni.

Én azt mondom, hogy próbáld ki (vagy valamelyik hasonló készítményt, Valeriana Harmony (ez ráadásul még elég olcsó is), Sedogelat, Hova, stb), legfeljebb ha nem segít, akkor felíratsz a dokival valami erősebbet.

2018. aug. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos nekem sem jelent megnyugvást. Elalvási szándékom megvalósítására még 6 tbl. sem elegendő.

Beszerzése is költséges.

“Embere” válogatja. Mindenesetre nem egészség károsító, hiszen tisztán gyógyfüvekből áll.

Ha csak nyugtató jelleggel kívánnák bevenni, kiváltható az összetevőkből készült teával is.

Próbáld meg, nem árt!

2018. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szedtemegy idővel ezelőtt, a legeslegelső szem hatásos volt, a többi nem. De ez én vagyok, másnál valószínűleg hatásos.


Valaki írta, hogy az nyugtató, nem altató, de azt mondják rá, hogy nappal nyugtat, este altat.


Az egyik rokonom nemrég halt meg, szóval én Valeriana-t szedek most, teljesen más, mint a Sedocur Forte.


Perste bármilyen gyógyszer stedése előtt érdemes a háziorvossal beszélned!

2020. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 1530ft-ért vettem. 56db-os, de nekem se használ. Amúgy én is hatossával szedtem már, de csak annyit értem el, hogy reggel rosszabb volt felkelni
2021. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk bevállt 2 gyerek melett néha néha beszedünk 1 tablettát. Bőven megnyugtat minket , nem is kell erősebb. De lehet a placebo hatása de kit érdekel ha nyugtat :). Frontoknák is szoktunk 1 tablettát beszedni arra is jó nagyon.
2023. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!