Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Sedacur Forte hatásos...

A Sedacur Forte hatásos szorongásra?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni(míg nem jutok orvoshoz),de nem tudom érdemes-e?Aki használta,nem tudja,álmosít-e?(mert az alvással nincs gondom)

2017. ápr. 7. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2%
Szorongásra nem jó! Tényleg nem értem, hogy az emberek miért várják meg olyan olyan mérvű legyen a szorongásuk, amire már gyógyszer kell. Miért nem sportolsz és adod ki magadból a feszültséget? Miért nem kezded el a testedet megerősíteni, hogy jó legyen az állóképességed a kondíciód?? Akkor minden helyzetet sokkal könnyebben tudsz kezelni! Sosem lenne szabad gyógyszerekhez nyúlni!
2017. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is ez egy gyógynövényes cucc.Másrészt nyilván oka van annak,ha már erre gondoltam.A sport nálam egyszerűen nem megoldás!Nem droghoz akarok nyúlni,csupán vmi természetes megoldást keresek ideiglenesen!azért köszi!
2017. ápr. 8. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
4%
Nem a sedacur fortéra írtam, hogy gyógyszer! Valami bajod van a szövegelemzéssel! Te írtad, hogy sedacur fortet szeretnél kipróbálni, amíg eljutsz orvoshoz. Gondolom itt pszichiáterre gondolsz, (aki majd ellát szorongás oldóval) és nem vakbélműtétre mész! Olyan nincs, hogy valakin a sport és a mozgás nem segít. A mozgás endorfint és szerotonint termel, növeli a dopamint az agyban!
2017. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!